עברית  |  


ספרים לאייפוד/אייפון/אייפאד
דף הבית  >>  ספרים לאייפוד/אייפון/אייפאד
כינור הקסם
האפליקציה מבוססת על סיפור נפלא מאת רן לוי יממורי אודות פיונה מידלטון, מוזיקאית אשר גמלה בליבה להציל כלבי ים בדרכה המקורית. האפליקציה בשפה העברית מלווה בקריינות, השורות מוארות במהלך ההקראה - נוח ונעים לקוראים צעירים. ברקע ניתן לשמוע יצירה מקורית לכינור מאת פיונה ובנוסף אפשר ליצור אנימציות של דולפינים פרפרים וציפורים - בנגיעה! אוירה מוזיקאלית וקסומה. האפליקציה מיועדת לאייפד .
http://itunes.apple.com/il/app/id444713621?mt=8

צבת הים הירוקה
ההאפליקציה מבוססת על סיפור ילדים יפהפה מאת רן לוי יממורי אודות מאבקי הישרדותה של צבת ים אמיצה כנגד מפגעים אקולוגיים בים ובחוף. האפליקציה בעברית, מלווה בקריינות , השורות מוארות במהלך ההקראה - נוח ונעים לקוראים צעירים. המשתמש יכול ליצור אנימציות של בועות, דגים, ציפורים וכוכבים - בנגיעה! וכך מתקבלת חוויה אינטראקטיבית חינוכית ומרגיעה. האפליקציה לאייפד בלבד.
http://itunes.apple.com/il/app/id435482543?mt=8

בת הים והדולפינים (אנגלית - The Mermaid And The Dolphins)
האפליקציה מבוססת על סיפור מרגש מאת רן לוי יממורי אודות דייג, שנקלע לסערה קשה בים. ילדיו היתומים מאם נותרים על החוף וחרדים לשלומו. היש כוח בעולם שיוכל להצילו ולהשיבו בשלום לילדיו? פרוייקט זה פותח כחלק ממסע הסברה להפסקת הרג הדולפינים ושאר היונקים הימיים. הסיפור מסופר בשפה האנגלית, מלווה בקריינות המקלה על הקריאה. ניתן ליצור בנגיעה אנימציות של עננים, ציפורים ועוד וכך מתקבלת חוויה אינטראקטיבית ומרגשת במיוחד. מיועד לאייפד וכן לאייפון ו אייפוד טאץ'.
http://itunes.apple.com/il/app/the-mermaid-and-the-dolphins/id428845759?mt=8

כינור הקסם (אנגלית - The Musical Seals)
האפליקציה מבוססת על סיפור נפלא מאת רן לוי יממורי אודות פיונה מידלטון, מוזיקאית אשר גמלה בליבה להציל כלבי ים בדרכה המקורית. האפליקציה בשפה האנגלית, מלווה בקריינות, השורות מוארות במהלך ההקראה מה שמקל מאד על הבנת הטקסטים. ברקע ניתן לשמוע את היצירה "Islay Mist" מאת פיונה ובנוסף אפשר ליצור אנימציות של דולפינים פרפרים וציפורים - בנגיעה! אוירה מוזיקאלית וקסומה. האפליקצייה מיועדת לאייפד וכן לאייפון ו אייפוד-טאץ'.
http://itunes.apple.com/il/app/the-musical-seals/id430198798?mt=8

צבת הים הירוקה (אנגלית - The Green Sea Turtle)
האפליקציה מבוססת על סיפור יפהפה מאת רן לוי יממורי אודות מאבקי הישרדותה של צבת ים אמיצה כנגד מפגעים אקולוגיים בים ובחוף. האפליקציה בשפה האנגלית, מלווה בקריינות, השורות מוארות במהלך ההקראה מה שמקל מאד על הבנת הטקסטים. המשתמש יכול ליצור אנימציות של בועות, דגים, ציפורים וכוכבים - בנגיעה! וכך מתקבלת חוויה אינטראקטיבית חינוכית ומרגיעה. האפליקציה לאייפד בלבד.
http://itunes.apple.com/il/app/the-green-sea-turtle/id413140520?mt=8להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

תערוכת איורים

 

לייבסיטי - בניית אתרים